NILOS seal LSTO-30-55-NILOS
Part number : LSTO-30-55-NILOS
NILOS
Description
The Nilos Seal with the reference LSTO-30-55-NILOS  has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 55 mm and a thickness of 4 mm.