NILOS seal LSTO-25X47-NILOS
Part number : LSTO-25X47-NILOS
NILOS
Description
The Nilos Seal with the reference LSTO-25X47-NILOS  has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 47 mm and a thickness of 4 mm.