Hydraulic seal UTSL-75X85X12-PU94
Part number : UTSL-75X85X12-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference UTSL-75X85X12-PU94  has an inner diameter of 75 mm, an outer diameter of 85 mm and a thickness of 12 mm. It is made of PU.