Hydraulic seal UTSL-40X50X8-PU94
Part number : UTSL-40X50X8-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference UTSL-40X50X8-PU94  has an inner diameter of 40 mm, an outer diameter of 50 mm and a thickness of 8 mm. It is made of PU.