Hydraulic seal UTSL-25X33X5.70-PU94
Part number : UTSL-25X33X5.70-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference UTSL-25X33X5.70-PU94  has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 33 mm and a thickness of 5.7 mm. It is made of PU.