Hydraulic seal UTSL-20X28X5.80-PU94
Part number : UTSL-20X28X5.80-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference UTSL-20X28X5.80-PU94  has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 28 mm and a thickness of 5.8 mm. It is made of PU.