Hydraulic seal UTL-85X93X12-PU94
Part number : UTL-85X93X12-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference UTL-85X93X12-PU94  has an inner diameter of 85 mm, an outer diameter of 93 mm and a thickness of 12 mm. It is made of PU.
  8 to 10 days (1 day ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
  • INSIDE DIAMETER
    85  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    93  MM
  • THICKNESS
    12  MM
  • WEIGHT
    16  G
Description