Hydraulic seal UTL-69.85X82.55X9.52-PU94
Part number : UTL-69.85X82.55X9.52-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference UTL-69.85X82.55X9.52-PU94  has an inner diameter of 69.85 mm, an outer diameter of 82.55 mm and a thickness of 9.52 mm. It is made of PU.