Hydraulic seal UTL-50X60X7.50-PU94
Part number : UTL-50X60X7.50-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference UTL-50X60X7.50-PU94  has an inner diameter of 50 mm, an outer diameter of 60 mm and a thickness of 7.5 mm. It is made of PU.
  28 parts in stock (2 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    50  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    60  MM
  • THICKNESS
    7.5  MM
  • WEIGHT
    6  G
Description