Hydraulic seal UT-70X85X12-13-PU94
Part number : UT-70X85X12-13-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference UT-70X85X12-13-PU94  has an inner diameter of 70 mm, an outer diameter of 85 mm and a thickness of 12 mm. It is made of PU.