Hydraulic seal UT-6X10X3-PU92
Part number : UT-6X10X3-PU92
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference UT-6X10X3-PU92  has an inner diameter of 6 mm, an outer diameter of 10 mm and a thickness of 3 mm. It is made of PU.