Hydraulic seal US-90X105X12-PU94
Part number : US-90X105X12-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference US-90X105X12-PU94  has an inner diameter of 90 mm, an outer diameter of 105 mm and a thickness of 12 mm. It is made of PU.