Hydraulic seal US-8X16X6-PU94
Part number : US-8X16X6-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference US-8X16X6-PU94  has an inner diameter of 8 mm, an outer diameter of 16 mm and a thickness of 6 mm. It is made of PU.