Hydraulic seal US-85X95X9-PU94
Part number : US-85X95X9-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference US-85X95X9-PU94  has an inner diameter of 85 mm, an outer diameter of 95 mm and a thickness of 9 mm. It is made of PU.