Hydraulic seal US-80X92X14-PU94
Part number : US-80X92X14-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference US-80X92X14-PU94  has an inner diameter of 80 mm, an outer diameter of 92 mm and a thickness of 14 mm. It is made of PU.
  11 parts in stock (4 days ago )
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Wiper seal - RS-80X92X7-12-NBR90 GEN
WIPER SEAL RS-80X92X7-12-NBR90
  • OUTSIDE DIAMETER
    92  MM
  • THICKNESS
    14  MM
  • WEIGHT
    25  G
  • PACKAGING
    1
Description