Hydraulic seal US-80X90X10-PU94
Part number : US-80X90X10-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference US-80X90X10-PU94  has an inner diameter of 80 mm, an outer diameter of 90 mm and a thickness of 10 mm. It is made of PU.