Hydraulic seal US-70X90X18-PU94
Part number : US-70X90X18-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference US-70X90X18-PU94  has an inner diameter of 70 mm, an outer diameter of 90 mm and a thickness of 18 mm. It is made of PU.