Hydraulic seal US-70X85X9-PU94
Part number : US-70X85X9-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference US-70X85X9-PU94  has an inner diameter of 70 mm, an outer diameter of 85 mm and a thickness of 9 mm. It is made of PU.