Hydraulic seal US-6X12X5-PU94
Part number : US-6X12X5-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference US-6X12X5-PU94  has an inner diameter of 6 mm, an outer diameter of 12 mm and a thickness of 5 mm. It is made of PU.