Hydraulic seal US-5X11X8-PU94
Part number : US-5X11X8-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference US-5X11X8-PU94  has an inner diameter of 5 mm, an outer diameter of 11 mm and a thickness of 8 mm. It is made of PU.
  50+ parts in stock (2 days ago )
  • OUTSIDE DIAMETER
    11  MM
  • THICKNESS
    8  MM
  • MATERIAL
    PU
  • HARDNESS
    94  S
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description