Hydraulic seal US-45X53X8-PU94
Part number : US-45X53X8-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference US-45X53X8-PU94  has an inner diameter of 45 mm, an outer diameter of 53 mm and a thickness of 8 mm. It is made of PU.