Hydraulic seal US-32X52X10-PU94
Part number : US-32X52X10-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference US-32X52X10-PU94  has an inner diameter of 32 mm, an outer diameter of 52 mm and a thickness of 10 mm. It is made of PU.