Hydraulic seal US-30X50X10-PU94
Part number : US-30X50X10-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference US-30X50X10-PU94  has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 50 mm and a thickness of 10 mm. It is made of PU.