Hydraulic seal US-30X45X10-11-NBR90
Part number : US-30X45X10-11-NBR90
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference US-30X45X10-11-NBR90  has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 45 mm and a thickness of 10 mm. It is made of NBR.