Hydraulic seal US-25X33X8-PU94
Part number : US-25X33X8-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference US-25X33X8-PU94  has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 33 mm and a thickness of 8 mm. It is made of PU.