Hydraulic seal US-20X35X12-PU94
Part number : US-20X35X12-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference US-20X35X12-PU94  has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 35 mm and a thickness of 12 mm. It is made of PU.