Hydraulic seal US-14X20X4-PU94
Part number : US-14X20X4-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference US-14X20X4-PU94  has an inner diameter of 14 mm, an outer diameter of 20 mm and a thickness of 4 mm. It is made of PU.