Hydraulic seal US-120X140X15-PU94
Part number : US-120X140X15-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference US-120X140X15-PU94  has an inner diameter of 120 mm, an outer diameter of 140 mm and a thickness of 15 mm. It is made of PU.
  3 parts in stock (2 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    120  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    140  MM
  • THICKNESS
    15  MM
  • WEIGHT
    65  G
Description