Hydraulic seal US-115X125X8-NBR90
Part number : US-115X125X8-NBR90
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference US-115X125X8-NBR90  has an inner diameter of 115 mm, an outer diameter of 125 mm and a thickness of 8 mm. It is made of NBR.