Hydraulic seal US-100X125X12-PU94
Part number : US-100X125X12-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference US-100X125X12-PU94  has an inner diameter of 100 mm, an outer diameter of 125 mm and a thickness of 12 mm. It is made of PU.