Hydraulic seal UP-41.27X50.80X4.76-NBR90
Part number : UP-41.27X50.80X4.76-NBR90
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference UP-41.27X50.80X4.76-NBR90  has an inner diameter of 41.27 mm, an outer diameter of 50.8 mm and a thickness of 4.76 mm. It is made of NBR.