Hydraulic seal UP-32X40X3.25-NBR90
Part number : UP-32X40X3.25-NBR90
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference UP-32X40X3.25-NBR90  has an inner diameter of 32 mm, an outer diameter of 40 mm and a thickness of 3.25 mm. It is made of NBR.