Hydraulic seal UP-30X40X7-PU94
Part number : UP-30X40X7-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference UP-30X40X7-PU94  has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 40 mm and a thickness of 7 mm. It is made of PU.