Hydraulic seal UP-22X32X8-PU95
Part number : UP-22X32X8-PU95
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference UP-22X32X8-PU95  has an inner diameter of 22 mm, an outer diameter of 32 mm and a thickness of 8 mm. It is made of PU.