Hydraulic seal UP-19X25X3.25-PU94
Part number : UP-19X25X3.25-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference UP-19X25X3.25-PU94  has an inner diameter of 19 mm, an outer diameter of 25 mm and a thickness of 3.25 mm. It is made of PU.