Hydraulic seal UP-12.5X22X6.35-NBR90
Part number : UP-12.50X22X6.35-NBR90
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference UP-12.5X22X6.35-NBR90  has an inner diameter of 12.5 mm, an outer diameter of 22 mm and a thickness of 6.35 mm. It is made of NBR.