Hydraulic seal UC-38.10X47.62X6.35-PU94
Part number : UC-38.10X47.62X6.35-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference UC-38.10X47.62X6.35-PU94  has an inner diameter of 38.1 mm, an outer diameter of 47.62 mm and a thickness of 6.35 mm. It is made of PU.
  3 parts in stock (2 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
  • INSIDE DIAMETER
    38.1  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    47.62  MM
  • THICKNESS
    6.35  MM
  • WEIGHT
    5  G
Description