Automotive Seal COMBI-48X65X16.5-SF6-FPM-CORTECO
Part number : 12017310B-CORTECO
CORTECO
Description
Automotive Seal COMBI-48X65X16.5-SF6-FPM-CORTECO, Inside diameter 48 mm, Outside diameter 65 mm, Thickness 16.5 mm