Automotive Seal 12001910B-CORTECO
Part number : 12001910B-CORTECO
CORTECO
Description
Automotive Seal 12001910B-CORTECO, Inside diameter 90 mm, Outside diameter 120 mm, Thickness 13 mm
  8 to 10 days (4 days ago )
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Tapered roller bearing - 57276-JTEKT JTEKT
TAPERED ROLLER BEARING 57276-JTEKT
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    90  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    120  MM
  • THICKNESS
    13  MM
  • MATERIAL
    ACM
  • WEIGHT
    159  G
  • PACKAGING
    1
  • APPLICATIONS
Description