Taper bushing 3020-60-OPTIBELT
Part number : 3020-60-OPTIBELT
OPTIBELT
Description
The Taper Bushing from the brand , known under the reference 3020-60-OPTIBELT, has an external diameter of 108 mm and a length of 51 mm. It weight is g and its bore diameter is 60 mm.
  5 parts in stock (4 days ago )
  • OUTSIDE DIAMETER
    108  MM
  • WEIGHT
    2070  G
  • PACKAGING
    1
  • BORE
    60  MM
  • TYPE
    3020
  • LENGTH
    51  MM
Description