Taper bushing 2012-25-OPTIBELT
Part number : 2012-25-OPTIBELT
OPTIBELT
Description
The Taper Bushing from the brand , known under the reference 2012-25-OPTIBELT, has an external diameter of 70 mm and a length of 32 mm. It weight is g and its bore diameter is 25 mm.