Taper bushing 2012-22-OPTIBELT
Part number : 2012-22-OPTIBELT
OPTIBELT
Description
The Taper Bushing from the brand , known under the reference 2012-22-OPTIBELT, has an external diameter of 70 mm and a length of 32 mm. It weight is g and its bore diameter is 22 mm.
  2 parts in stock (4 days ago )
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Simplex Sprocket - 08B-1-25-2012 GEN
SIMPLEX SPROCKET 08B-1-25-2012
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • OUTSIDE DIAMETER
    70  MM
  • WEIGHT
    733  G
  • PACKAGING
    1
  • BORE
    22  MM
  • TYPE
    2012
  • LENGTH
    32  MM
Description