Taper bushing 1615-25-OPTIBELT
Part number : 1615-25-OPTIBELT
OPTIBELT
Description
The Taper Bushing from the brand , known under the reference 1615-25-OPTIBELT, has an external diameter of 57 mm and a length of 38 mm. It weight is g and its bore diameter is 25 mm.
  2 parts in stock (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6309-2RS1-SKF SKF
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 6309-2RS1-SKF
Timing belt pulley 8M - 22-8M-30-1008-OPTIBELT OPTIBELT
TIMING BELT PULLEY 8M 22-8M-30-1008-OPTIBELT
  • WEIGHT
    495  G
  • TYPE
    1615
  • LENGTH
    38  MM
Description