Taper bushing 1210-16-OPTIBELT
Part number : 1210-16-OPTIBELT
OPTIBELT
Description
The Taper Bushing from the brand , known under the reference 1210-16-OPTIBELT, has an external diameter of 47 mm and a length of 25 mm. It weight is g and its bore diameter is 16 mm.