Rollers guide carriage HGH15CA-ZO-C-HIWIN
Part number : HGH15CA-ZO-C-HIWIN
HIWIN
Description
The Rollers Guide Carriage known by the reference HGH15CA-ZO-C-HIWIN has an inside diameter of 15 mm, an outside diameter of 34 mm and a thickness of 61.4 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
logo_delivery Last departure in
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    15  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    34  MM
  • THICKNESS
    61.4  MM
  • WEIGHT
    180  G
  • STANDARD
    No standard
  • PACKAGING
    1
Description