Yoke type track roller NUTR30-A-INA
Part number : NUTR30-A-INA
INA
Description
The Yoke Type Track Roller, known as NUTR30-A-INA INA, has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 62 mm and a thickness of 29 mm.