Yoke type track roller NATV30-PP-ZEN
Part number : NATV30-PP-ZEN
ZEN
Description
The Yoke Type Track Roller, known as NATV30-PP-ZEN ZEN, has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 62 mm and a thickness of 28 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rotary shaft seal - ASP-30X62X7-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL ASP-30X62X7-NBR
Deep groove ball bearing - LR202-NPPU-INA INA
DEEP GROOVE BALL BEARING LR202-NPPU-INA
  • INSIDE DIAMETER
    30  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    62  MM
  • THICKNESS
    28  MM
  • WEIGHT
    468  G
  • PACKAGING
    1
Description