Yoke type track roller NATV30-PP-A-INA
Part number : NATV30-PP-A-INA
INA
Description
The Yoke Type Track Roller, known as NATV30-PP-A-INA INA, has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 62 mm and a thickness of 29 mm.
  5 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    30  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    62  MM
  • THICKNESS
    29  MM
  • WEIGHT
    46  G
  • STANDARD
    No standard
Description