Yoke type track roller NATV20-PP
Part number : NATV20-PP
GEN
Description
The Yoke Type Track Roller, known as NATV20-PP Generic, has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 47 mm and a thickness of 24 mm.
  7 parts in stock (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rotary shaft seal - OAS-18X30X6-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL OAS-18X30X6-NBR
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • INSIDE DIAMETER
    20  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    47  MM
  • THICKNESS
    24  MM
  • WEIGHT
    254  G
  • PACKAGING
    1
Compatibilities
  • SMW
    LUNETTE
Description