Yoke type track roller NATR30-PP
Part number : NATR30-PP
GEN
Description
The Yoke Type Track Roller, known as NATR30-PP Generic, has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 62 mm and a thickness of 28 mm.